w naszej ofercie...

Nowy

K2-Vit Max Vege Active 60 kaps Vcaps® | Clean label Pharmovit

K2-Vit Max Vege Active 60 kaps Vcaps® | Clean label Pharmovit

Suplement diety

Więcej szczegółów

20 Przedmioty

54,90 zł brutto

Zawartość opakowania: 60 kapsułek roślinnych

K2-Vit Max Vege Active zawiera naturalną formę witaminy rozpuszczalnej w tłuszczach. VitaMK7® to naturalna forma wit. K. Powstaje w opatentowanym procesie biofermentacji przy udziale Bacillus subtilis natto, bez użycia dodatkowych środków chemicznych. VitaMK7® w porównaniu do syntetycznych źródeł wit. K wykazuje większą aktywność biologiczną (zawiera > 99% all-trans MK7). VitaMK7® nie zawiera alergenów (w tym również soi) oraz charakteryzuje się bardzo wysoką stabilnością. Witamina K pomaga w utrzymaniu zdrowych kości oraz przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi. Pieprz czarny wspiera trawienie i wchłanianie składników odżywczych.


Zastosowanie Stawy, kości, mięśnie
Cechy dodatkowe Bezglutenowy, Bez laktozy, Bez soi, Bez dodatkowych substancji
Postać Kapsułki
Marka Clean Label

Składniki: Inulina Orafti®GR; kapsułka celulozowa Vcaps®: hydroksypropylometyloceluloza, naturalna witamina K z natto vitaMK7® (menachinon), BioPerine®- ekstrakt z pieprzu czarnego standaryzowany na 95% piperyny.

Składniki w porcji dziennej

1 kapsułka

VitaMK7® naturalna witamina K

200,00 µg (267% RWS)*

Inulina Orafti®GR

257,00 mg

BioPerine® - ekstrakt z owoców pieprzu czarnego (Piper nigrum)

3,00 mg

- w tym piperyna

2,85 mg

 *RWS – Referencyjne Wartości Spożycia

Produkt nie zawiera substancji wypełniających, przeciwzbrylających, barwników.

BioPerine®
jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy SABINSA.
VCAPS® jest znakiem towarowym firmy Lonza lub jej oddziałów.

Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: Spożywać 1 kapsułkę dziennie. Popić wodą (250 ml). Zalecana porcja dzienna to 1 kapsułka.

Chronić przed światłem. Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Produkt nie powinien być spożywany przez osoby przyjmujące środki przeciwzakrzepowe zawierające antagonistów witaminy K (np. warfaryna i acenokumarol). Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.

Powiązane produkty

Like this product? You might be also interested in one of these:

Nasze Linie

Wszystkie dostępne marki:

Produkt pomyślnie dodany do Porównywarki!