w naszej ofercie...

KOFEINA POWER by Bandosz 90 kaps Sport Pharmovit®

Suplement diety

Więcej szczegółów

20 Przedmioty

34,90 zł brutto

Zawartość opakowania: 90 roślinnych kapsułek

Kofeina jest alkaloidem purynowym występującym pod postacią białego, bezwonnego proszku o gorzkim smaku. Kofeina wspiera sprawność umysłową, pomaga w zachowaniu czujności i skupienia oraz wspomaga koncentrację. Dodatkowo kofeina wspomaga wydolność fizyczną, wspiera wytrzymałość oraz pomaga wydłużyć czas ćwiczeń.

Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia: Spożywać 1 kapsułkę dziennie, najlepiej rano. Popić wodą (250 ml). Zalecana porcja dzienna to 1 kapsułka.

Chronić przed światłem. Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.
KOFEINA POWER zawiera kofeinę; nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży (200 mg w zalecanej porcji dziennej).

Składniki: Kofeina bezwodna, inulina Orafti®GR, kapsułka celulozowa Vcaps®: hydroksypropylometyloceluloza. KOFEINA POWER zawiera kofeinę; nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży (200 mg w zalecanej porcji dziennej).

Składniki w porcji dziennej

1 kapsułka

Kofeina

200,00 mg

Inulina Orafti®GR

60,00 mg

*RWS - Referencyjne Wartości Spożycia

Produkt nie zawiera sztucznych substancji wypełniających, przeciwzbrylających, barwników.

VCAPS®
jest znakiem towarowym firmy Lonza lub jej oddziałów.

Powiązane produkty

Like this product? You might be also interested in one of these:

Nasze Linie

Wszystkie dostępne marki:

Produkt pomyślnie dodany do Porównywarki!