w naszej ofercie...

NAC POWER by Bandosz 90 kaps Sport Pharmovit®

Suplement diety

Więcej szczegółów

13 Przedmioty

35,90 zł brutto

Zawartość opakowania: 90 roślinnych kapsułek

N-acetylo-L-cysteina znana jako NAC jest pochodną L-cysteiny, czyli siarkowego aminokwasu endogennego naturalnie występującego w ludzkim organizmie. L-cysteina wchodzi w skład wielu białek i jest wykorzystywana do syntezy glutationu. Skład produktu wzbogacony został ekstraktem z żeń-szenia indyjskiego. Ashwagandha pomaga w utrzymaniu optymalnej wytrzymałości, zachowaniu energii i witalności oraz wykazuje właściwości antyoksydacyjne.

Zastosowanie Dla sportowców
Postać Kapsułki
Marka Sport

Składniki: NAC (N-acetylo-L-cysteina), ekstrakt z żeń-szenia indyjskiego standaryzowany na 7% witanolidów, kapsułka celulozowa Vcaps®: hydroksypropylometyloceluloza, inulina Orafti®GR.

Składniki w porcji dziennej

1 kapsułka

N-acetylo-L-cysteina

140,00 mg

Ekstrakt z żen-szenia indyjskiego (Withania somnifera)

9,80 mg

- w tym witanolidy

100,00 mg

Inulina Orafti®GR

80,00 mg

*RWS - Referencyjne Wartości Spożycia

Produkt nie zawiera sztucznych substancji wypełniających, przeciwzbrylających, barwników.

VCAPS®
jest znakiem towarowym firmy Lonza lub jej oddziałów.

Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: Spożywać 1 kapsułkę dziennie. Popić wodą (250 ml). Zalecana porcja dzienna to 1 kapsułka.

Chronić przed światłem. Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Osoby zażywające leki przeciwdepresyjne przed spożyciem suplementu diety powinny skonsultować się z lekarzem. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.

Powiązane produkty

Like this product? You might be also interested in one of these:

Nasze Linie

Wszystkie dostępne marki:

Produkt pomyślnie dodany do Porównywarki!