w naszej ofercie...

TRIBULUS 45% SAPONIN 90 kaps Sport Pharmovit®

Suplement diety

Więcej szczegółów

19 Przedmioty

42,90 zł brutto

Zawartość opakowania: 90 roślinnych kapsułek

Buzdyganek naziemny jest rośliną wieloletnią pochodzącą z terenów Azji. Surowcem zielarskim są małe, zielone, kolczaste owoce. Od tysiącleci tribullus był wykorzystywany w tradycyjnej medycynie chińskiej i ajurwedyjskiej jako środek wzmacniający. Obecnie buzdyganek jest używany jako składnik suplementów diety. Jego spożywanie w tej formie zostało rozpowszechnione w latach 90. XX wieku przez medalistów bułgarskiej reprezentacji w podnoszeniu ciężarów podczas Igrzysk Olimpijskich w Seulu. Najważniejszymi substancjami aktywnymi buzdyganka są saponiny. Buzdyganek naziemny pomaga utrzymać właściwe napięcie mięśni i poziom energii. Wspomaga pracę układu nerwowego oraz wspiera odporność na ból. Tribulus wspiera zdrowie i komfort układu moczowego oraz narządów rozrodczych. Dodatkowo buzdyganek wspiera zdrowie skóry i dziąseł, pomaga zachować prawidłowy poziom żelaza we krwi, wspiera zdrowie serca, a także wspomaga układ oddechowy.

Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: Spożywać 1 kapsułkę dziennie. Popić wodą (250 ml). Zalecana porcja dzienna to 1 kapsułka.

Chronić przed światłem. Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne
jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.

Składniki: Ekstrakt z owoców buzdyganka naziemnego standaryzowany na 45% saponin, kapsułka celulozowa Vcaps®: hydroksypropylometyloceluloza.

Składniki w porcji dziennej

1 kapsułka

Ekstrakt z owoców buzdyganka naziemnego (Tribulus terestris)

400,00 mg

- w tym saponiny

180,00 mg

Produkt nie zawiera substancji wypełniających, przeciwzbrylających, barwników.

VCAPS® jest znakiem towarowym firmy Lonza lub jej oddziałów.

Powiązane produkty

Like this product? You might be also interested in one of these:

Nasze Linie

Wszystkie dostępne marki:

Produkt pomyślnie dodany do Porównywarki!